• ❝ از ژرفای اندیشه تا بلندای سپهر ❞

معرفی شرکت

مهندسین مشاور اندیشگران سپهرآرا

دیباچه: 

شرکت اندیشگران سپهرآرا در سال ۱۳۸۳ به صورت شرکت سهامی خاص به ثبت رسیده است. این شرکت علاوه بر عضویت در جامعه مهندسین مشاور، دارای رتبه ۱ در گرایش های ساختمان های اداری، تجاری، صنعتی و نظامی و رتبه ۳ در گرایش نفت، گاز و پتروشیمی، از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری می باشد. این شرکت با استفاده از پشتوانه سوابق کاری و دانش فنی اعضای موسس و با در اختیار داشتن کادری مجرب، نرم افزارها، استانداردها و آرشیو قوی توانایی انجام طراحی، نظارت و مدیریت اجرایی پروژه های بزرگ ساختمانی و صنعتی را دارد. در این راستا رئوس فعالیت های شرکت به دنبال ارائه می گردد: 

طراحی: 

کادر مجرب و اعضای موسس این شرکت سالیان متمادی در زمینه طراحی در پروژه های ساختمانی و صنعتی به خصوص در بخش نفت، گاز و پتروشیمی مشغول بکار بوده اند. طراحی معماری، سازه، سیویل، تاسیسات مکانیکی و برقی، ابزاردقیق، ایمنی، تلکام، پایپینگ و فرآیند پروژه های بزرگ، تحت مدیریت این مشاور به انجام رسیده و یا در حال انجام می باشند. این موارد در بخش پروژه ها قابل مشاهده است. تهیه نقشه های مقدماتی و اجرایی، دفتر چه های محاسبات و مشخصات فنی با استفاده از به روزترین نرم افزارهای طراحی و محاسباتی و آخرین ویرایش آیین نامه های داخلی و بین المللی از توانایی های بخش طراحی این شرکت می باشد . 

نظارت و مدیریت بر اجرا: 

کادر فنی مشاور، تجربه مدیریت و نظارت بر اجرای پروژه هایی در زمینه های نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع، ساختمان، شهرسازی، نیروگاه و ... را دارد.

اعضاء هیئت مدیره

عضو هیئت موسسان - عضو هيئت مديره

محمدمهدی سلامت

عضو هیئت موسسان - رئيس هيئت مديره

صادق‌رضا فخری

عضو هیئت موسسان - عضو هيئت مديره

علی پورتحویلداری

Graphic Designer : mrs Sara Fattahi
Developer : Mehdi Ghavami